اخبار عباس آباد

تاریخ انتشار : 04/12/1395 - 18:23

کد خبر : 17516

چاپ
حجت‌الاسلام محمد شدایی امام جمعه سلمان‌شهر:

شیوه سیاست گذاری دولت روحانی اشتباه است

 شیوه سیاست گذاری دولت روحانی اشتباه است
حجت‌الاسلام محمد شدایی امام جمعه سلمان‌شهر گفت: شیوه سیاست گذاری دولت روحانی اشتباه است.

به گزارش دریاسر از شهرستان عباس‌آباد، حجت‌الاسلام محمد شیدایی در گفت‌وگو با سرویس خبری دریاسر در سلمان‌شهر اظهار داشت: مردم مشکلات را درک می‌نمایند، همه دولت‌ها برای مردم زحمت می‌کشند اما شیوه سیاست‌گذاری دولت روحانی اشتباه است. امام جمعه سلمان‌شهر افزود: دولت به جای حل مشکل تورم باید در راستای مبارزه با رکود حرکت و اقدام کند. وقتی مردم قدرت خرید و نقدینگی داشته باشند، اگر قیمت‌ها گران هم باشد می توانند خرید کنند. نبود کار و درآمد مناسب، تعطیلی کارخانه‌ها و تولیدکنندگان و ساخت وساز، مشکل اصلی مردم و جامعه است، مردم این دیار از این مسائل رنج می‌برند.
پدر معنوی بخش سلمان‌شهر خاطرنشان کرد: کارگران بی کارند، تولیدکنندگان و بازاریان خریدار و فروش ندارند و فقط چک‌های برگشتی برای آنان بجا مانده است. دولت باید سیاست اقتصادی غلط خود را عوض کند و رویکرد مبارزه با تورم باید تغییر کند. دولت باید پروژه‌های عمرانی را راه‌اندازی کند و با تزریق پول و نقدینگی در جامعه رکود اقتصادی خود به خود از بین می‌رود و هم‌چنین ارزش پول افزایش می یابد.

این مسئول با انتقاد از عملکرد دولت روحانی تصریح کرد: سه هزار میلیارد تومان واردات ماشین‌های خارجی داشتیم، قاچاق کالا بیداد می‌کند و تولیدکنندگان داخلی کالاهای‌شان در انبارها خاک می‌خورد. دولت می‌تواند با کاهش ارزش ریال صادرات را افزایش دهد و موجب رونق در تولید شود.
امام جمعه سلمان‌شهر تنها تأکید کرد: مشکل اصلی کاهش ارزش ریال در مسیر تورم است که اگر تولید و رونق اقتصادی وجود داشته باشد و حقوق‌ها افزایش یابد، تورم خیلی نمی‌تواند تأثیرگذار باشد.

نویسنده : سرویس خبری دریاسر ـ رضا خدری ـ حسین ملاحسینی

دیدگاه شما در مورد : شیوه سیاست گذاری دولت روحانی اشتباه است

 شیوه سیاست گذاری دولت روحانی اشتباه است