اخبار عباس آباد

تاریخ انتشار : 05/12/1395 - 12:10

کد خبر : 17537

چاپ
با رفتن سیدابراهیم هاشمی

حق‌الله کثیری فرماندار جدید عباس آباد شد (1)

حق‌الله کثیری فرماندار جدید عباس آباد شد (1)
حق الله کثیری صبح امروز پنجشنبه پنجم اسفندماه با حضور مسئولان استانی و محلی فرماندار شهرستان عباس آباد شد.

به گزارش دریاسر از شهرستان عباس آباد، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران در نشست شورای اداری و مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان عباس آباد گفت: امروز برای دستیابی به وحدت، انسجام و حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های این انقلاب و نظام تلاش‌های فراوانی در کشور از سوی مردم و مسئولان انجام گرفته است.
جعفر قمی افزود: اقتدار و بزرگی ایران اسلامی در سطح منطقه و دنیا ریشه در مجاهدت‌های شهدا به ویژه شهدای دوران انقلاب اسلامی دارد.
قمی اظهار داشت: دولت با وجود مشکلات و محدودیت مالی، در حوزه بهداشت و درمان، مهار تورم و شفاف‌سازی گام‌های استواری برداشته است.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران خاطرنشان کرد: برجام یکی از دستاوردهای این دولت است که در پی حمایت‌های عالمانه و مدبرانه رهبری فرزانه به بار نشست و امروز شاهد تحولات پس از آن در کشور هستیم.
قمی دور کردن سایه شوم جنگ و ایران‌هراسی و نشان‌دادن ایران اسلامی به عنوان کشوری قدرتمند را از دستاوردهای برجام معرفی کرد.
وی همدلی، هم‌افزایی و انسجام رویه در میان ملت و مسئولان را راه‌کار اساسی برون رفت از مشکلات در کشور دانست و تاکید کرد: امروز مسیر مدیریت بر اساس مصلحت قانونی و نه بر پایه سلیقه تعیین می‌شود و تغییرات در سطوح مدیریتی در حقیقت با هدف افزایش کارایی بیشتر درنظر گرفته می‌شود.
سرپرست فرمانداری عباس‌آباد نیز گفت: با هم‌کاری و هم‌دلی مردم و مسئولان شهرستان سعی می‌شود خدمات خوبی همراه با صداقت در رفتار و حفظ کرامت انسانی در این شهرستان ارائه داده شود.
حق‌الله کثیری افزود: مسئولان با عملکرد مدیریتی خود بخشی از دین خود را به مردم و نظام ادا می‌کنند.
در این مراسم از خدمات سیدابراهیم هاشمی فرماندار پیشین عباس آباد قدردانی و حق‌الله کثیری نیز که پیش از این معاون فرمانداری‌های ویژه تنکابن و چالوس بود، به عنوان سرپرست فرمانداری عباس‌آباد معرفی و مشغول به کار شد.
شهرستان عباس آباد با سه بخش، سه شهر و بیش از 40 روستا و جمعیتی در حدود 50 هزار نفر در غرب مازندران واقع است.

نویسنده : مهران ملاحسینی، خبرنگار

دیدگاه شما در مورد : حق‌الله کثیری فرماندار جدید عباس آباد شد (1)

حق‌الله کثیری فرماندار جدید عباس آباد شد (1)