آخرین اخبار

تاریخ انتشار : 09/12/1395 - 12:28

کد خبر : 17582

چاپ
فضه سادات حسینی:

علت ورودم به این کار دغدغه حضرت آقا بود

 علت ورودم به این کار دغدغه حضرت آقا بود
فضه سادات حسینی گوینده جوان خبر سیما گفت:«شنیده بودم که خواسته‌ مقام معظم رهبری این بوده که جوان‌های حزب اللهی وارد این کار شوند»

به گزارش دریاسر به نقل از بسیج، حسینی با اشاره به انتظار مقام معظم رهبری از جوانان برای حضور در عرصه رسانه عنوان کرد:« دغدغه حضرت آقا بوده که افرادی که مسلط به زبان‌های خارجه، عربی و . . . هستند، به این عرصه ورود کنند.»

 وی در ادامه با اشاره به بحث اثر گزاری عرصه رسانه خاطر نشان کرد:« فکر می‌کنم رسانه حوزه اثر گزاری است و به شخصه توانسته‌ام در این زمینه مفید باشم و همچنین خوشحالم از اینکه مقام معظم رهبری بخش خبری را که می‌خوانم می‌بینند و همیشه الطاف ایشان و سایر بزرگواران به من رسیده و خدارا شکر می‌کنم اگر بشود گفت، به عنوان یک سرباز انقلاب اسلامی در این عرصه مشغول فعالیت هستم».

به گزارش اینوفرهنگ،حسینی در ادامه ضمن بر شمردن دغدغه‌های مقام معظم رهبری افزود:«باید گفت دغدغه‌های ایشان زیاد است. حوزه‌های فرهنگ، اقتصاد، سیاست های داخلی و خارجی همه جز دغدغه‌های جدی معظم له است. اما از جمله مهم‌ترین آن ها می توان به فرهنگ اشاره کرد که در واقع درست شدن همه حوزه‌های دیگر در گرو توجه جدی به آن است».


منبع : خبرگراری بسیج
دیدگاه شما در مورد : علت ورودم به این کار دغدغه حضرت آقا بود

 علت ورودم به این کار دغدغه حضرت آقا بود