اخبار عباس آباد

تاریخ انتشار : 10/12/1395 - 13:30

کد خبر : 17595

چاپ
با حضور فرماندار جدید

نمایشگاه جابربن حیان دانش آموزان عباس آباد افتتاح شد

نمایشگاه جابربن حیان دانش آموزان عباس آباد افتتاح شد
با حضور حق الله کثیری فرماندار جدید، جمعی از مسئولان ادارات و فرهنگیان آموزش و پرورش عباس آباد نمایشگاه جابری حیان دانش آموزان این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش دریاسر از شهرستان عباس آباد، ظهر امروز با حضور حق الله کثیری فرماندار جدید، جمعی از مسئولان ادارات و فرهنگیان آموزش و پرورش عباس آباد نمایشگاه جابری حیان دانش آموزان این شهرستان افتتاح شد.

مدیر آموزش و پرورش عباس آباد با قدردانی از شرکت کنندگان و برگزارگنندگان این نمایشگاه گفت: تقویت دوستی ها، همدلی ها و باهم بودن ها بین دانش آموزان مهم ترین هدف طرح جابربن حیان است.

محمدیوسف مهرقاسمی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش در عصر حاضر با ارج نهادن به کار گروهی و تیمی، به فکر از بین بردن نگاه فردی است.

مهرقاسمی اظهار داشت: امسال 75 درصد از داشن آموزان شهرستان عباس آباد در جشنواره طرح جابربن حیان شرکت کردند که این درصد جمعاً شامل 2950 دانش آموزان است.

مدیر آموزش و پرورش عباس آباد تصریح کرد: 150 طرح جابربن حیان برای شرکت در جشنواره شهرستانی با هدف انتخاب برترین ها برای شرکت در جشنواره استانی به آموزش و پرورش آورده شد که 450 نفر از دانش آموزان در آن به رقابت می پردازند. پروژه ها در قالب تحقیق، آزمایش و طراحی ساخت می باشد.
 

نویسنده : لیلا امینه ـ دریاسر

دیدگاه شما در مورد : نمایشگاه جابربن حیان دانش آموزان عباس آباد افتتاح شد

نمایشگاه جابربن حیان دانش آموزان عباس آباد افتتاح شد