اسلاید شو

تاریخ انتشار : 10/01/1396 - 12:22

کد خبر : 17774

چاپ
رئیس سازمان بسیج عشایری

اردوهای راهیان نور انسان ساز است

 اردوهای راهیان نور انسان ساز است
سردار محمدی گفت: جوانانی بودند که شاید از نظر مسایل اعتقادی ضعیف بودند اما در اردوهای راهیان نور اثر پذیرفتند و دل نوشته های که نوشتند اثبات این مدعاست.

به گزارش دریاسر به نقل از بسیج،

سردار علی پاشا محمدی رئیس سازمان بسیج عشایری با اشاره به اردوهای راهیان نور گفت: این اردوها بر بستر 8 سال دفاع مقدس امت اسلامی ایران بنا شده است.
 وی با بیان اینکه دفاع مقدس برگه ای زرین و درخشان از تاریخ انقلاب اسلامی ایران است، افزود: دفاع مقدس یک گنج است و اردوهای راهیان نور هنر ما در استخراج این گنج بی بدیل فرهنگی و انسان ساز است.
 
 
رئیس سازمان بسیج عشایری یاد اور شد: در این اردوها نسل جوان و نوجوان انقلاب در مشهد شهدا در کربلای خوزستان و ایلام و کرمانشاه و کردستان و اذربایجان غربی؛ 5 استان جنگی درگیر دفاع مقدس، با خاطرات و سیره شهدا، با عملیات ها، رشادت ها و ایثار نسل قبل از خود  اشنا می شوند.
 
 
سردار محمدی با بیان اینکه اشنایی نسل جدید با عمکلرد نسل قبل از خود بسیار تاثیر گذار است، خاطر نشان کرد: جوانانی بودند که شاید از نظر مسایل اعتقادی ضعیف بودند اما در اردوهای راهیان نور اثر پذیرفتند و دل نوشته های که نوشتند اثبات این مدعا و تحول روحی و معنوی انهاست.
 
 

وی در پایان با بیان اینکه  اردوهای راهیان نور انسان ساز است، تصریح کرد: باید این اردوها مستمر باشند تا بتوانیم این قطعه بی نظیر تاریخ انقلاب اسلامی را به نسل جدید انقلاب دقیق ارایه کنیم و نگذاریم تحریف و یا فراموش شود.


منبع : خبرگزاری بسیج
دیدگاه شما در مورد : اردوهای راهیان نور انسان ساز است

 اردوهای راهیان نور انسان ساز است