اخبار عباس آباد

تاریخ انتشار : 19/01/1396 - 00:26

کد خبر : 17782

چاپ
فرماندار عباس‌آباد:

انتخابات مهم‌ترین اولویت است

انتخابات مهم‌ترین اولویت است
فرماندار شهرستان عباس آباد در سومین جلسه هماهنگی فرآیند انتخابات گفت: انتخابات مهم‌ترین اولویت در بهار سال جدید است.

به گزارش دریاسر از شهرستان عباس‌آباد، حق‌اله کثیری صبح امروز در سومین جلسه هماهنگی فرآیندهای انتخابات در جمع اعضای هیات نظارت، اجرایی و بازرسی ستاد انتخابات این شهرستان اظهار داشت: هم‌فکری و هم‌کاری دلسوزانه برگزارکنندگان انتخابات نطقه عطفی است که در جهت اجرای دقیق این فرآیند مهم تأمین و تکمیل می‌گردد.

فرماندار شهرستان عباس ‌آباد تأکید کرد: باید اشرافیت دقیقی بر آخرین اصلاحیه و مجموعه قوانین انتخابات داشته باشیم و با نگاه بی‌طرفانه و با تأکید بر اجرای دقیق این وظیفه دینی پا به عرصه برگزاری انتخابات بگذاریم تا انتظارات قانونی عامه مردم برآورده شود.

نماینده عالی دولت در عباس‌آباد بیان داشت: تلاش کنیم تا فضای انتخابات فضایی سالم و بی‌نقص باشد و به سمت بی‌عیب‌شدن حرکت کنیم تا شاهد برگزاری انتخابات منصفانه و سالم باشیم. نباید کاری کنیم که ذهن مردم ناخودآگاه معترض به فرآیند اجرای انتخابات باشد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان عباس‌آباد در ادامه افزود: تمامی استعلامات داوطلبین توسط دستگاه‌های مرتبط تا پایان مهلت قانونی 16 فروردین ماه به این فرمانداری ارسال شده است.

فرماندار عباس‌آباد تاکید در پایان کرد: برابر شیوه‌نامه اجرایی و به‌منظور ایجاد وحدت رویه تلاش می‌کنیم بررسی صلاحیت فردی داوطلبین مبتنی بر مستندات موجود انجام گیرد.

به گزارش دریاسر، در حوزه انتخابی شهرستان عباس آباد در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا جمعاً 399 نفر در سطح شهرستان عباس آباد ثبت‌نام کردند که از این تعداد 118 نفر در حوزه شهری و 281 نفر در حوزه روستایی بوده اند.

نویسنده : مهران ملاحسینی، خبرنگار

دیدگاه شما در مورد : انتخابات مهم‌ترین اولویت است

انتخابات مهم‌ترین اولویت است